Ponitka i Szymkiewicz w Zielonej Górze!

Ponitka i Szymkiewicz w Zielonej Górze!

Redakcja, fot. basketzg.pl

Na konferencji prasowej, która odbyła się w siedzibie sponsora naszego klubu, firmy eobuwie przedstawionych zostało dwóch nowych zawodników – Marcel Ponitka i Daniel Szymkiewicz.

Dla pierwszego z nich to przedłużenie kontraktu po bardzo udanym zeszłym sezonie. Marcel na parkietach Energa Basket Ligi zdobywał średnio 7,9 punktu, 3,7 asysty i 2,7 zbiórki w każdym meczu. Jego postawa w poprzednim sezonie zaowocowała przyznaniem mu nagrody obrońcy roku w lidze polskiej. W lidze VTB Marcel prezentował się z równie udanej strony – w każdym spotkaniu dorzucał do dorobku drużyny 7,1 punktu, 2,6 zbiórki i 2,5 asysty.

Daniel Szymkiewicz to zupełnie nowa twarz w zielonogórskim zespole – do tej pory miał okazję występować w hali CRS jedynie w roli gościa. W swojej dotychczasowej karierze występował w barwach drużyn z Sopotu, Starogardu Gdańskiego, Radomia oraz Ostrowa Wielkopolskiego. W zeszłym sezonie Daniel w barwach BM Slam Stali w każdym meczu rzucał średnio 10,5 oczka i dokładał do tego 3,7 zbiórki i 2,9 asysty.

Obaj zawodnicy podpisali roczne kontrakty.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt