Nowi w radzie: Ryszard Wtorkowski

Nowi w radzie: Ryszard Wtorkowski

Redakcja, fot. LUG Light Factory Sp. z o.o.

Podczas walnego zgromadzenia akcjonariuszy Grono SSA powołano nową radę nadzorczą, do której dołączyło trzech nowych członków – postanowiliśmy ich Wam przedstawić. Zaczniemy od Ryszarda Wtorkowskiego, prezesa zarządu LUG Light Factory Sp. z o.o.

- Otrzymując propozycję członkowską w radzie nadzorczej Grono SSA decyzja była oczywista. Bardzo doceniam wspaniałe osiągnięcia zespołu Stelmet Enea BC, który z dumą wspieramy od kilku sezonów. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, by wypełniane przeze mnie obowiązki wynikające z pełnienia nowej funkcji były rzetelne, miarodajne oraz wartościowe – mówi Ryszard Wtorkowski, nowy członek rady nadzorczej Grono SSA.

Ryszard Wtorkowski to pomysłodawca, założyciel oraz Prezes Grupy Kapitałowej LUG SA – lidera innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych LED cieszącego się uznaniem zarówno w Polsce jak i w ponad 70 państwach na całym świecie. Z zamiłowania pasjonat dobrego światła, z wykształcenia elektronik nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe z zakresu zarządzania, strategii i finansowania przedsiębiorstw. W zaledwie 30 lat rozwinął kilkuosobową działalność rodzinną do poziomu międzynarodowej grupy kapitałowej będącej liderem branży oświetleniowej, pionierem najnowocześniejszych rozwiązań LED oraz jednym z największych pracodawców ziemi lubuskiej.

Grupa Kapitałowa LUG S.A. jest liderem wśród polskich producentów profesjonalnych opraw oświetleniowych LED oraz największym polskim eksporterem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 30-letnim doświadczeniem. Grupa Kapitałowa LUG S.A. sprzedaje swoje produkty zarówno w Polsce jak i w ponad 70 krajach na całym świecie inwestując w innowacje oraz poszerzając swoją działalność o najnowsze technologie, jak chociażby systemy inteligentnego zarządzania światłem typu Smart City. Model biznesowy Grupy Kapitałowej LUG S.A. opiera się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz realizowaniu usług projektowych i consultingowych dla architektów, projektantów, wykonawców i hurtowni.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt