Mikołajki w lidze VTB! W poniedziałek mecz z Parmą Perm

Mikołajki w lidze VTB! W poniedziałek mecz z Parmą Perm

Agata Duszyńska, fot. VTB United League

Już w najbliższy poniedziałek (06.12) o godzinie 15:00 czasu polskiego Enea Zastal BC Zielona Góra zmierzy się na wyjeździe z Parmą Perm.

Dwa ostatnie spotkania w PLK okazały się być szczęśliwe dla zielonogórzan. Podopieczni Olivera Vidina dwukrotnie odnieśli zwycięstwo na wyjeździe. Enea Zastal BC Zielona Góra najpierw pokonał Pszczółkę Start Lublin 73:99, a następnie zwyciężył z Asseco Arką Gdynia 73:83.

W zeszłym sezonie drużyna z Zielonej Góry mierzyła się z ekipą z Permu dwukrotnie. Zawodnicy Žana Tabaka wygrali oba spotkania – najpierw na wyjeździe pokonali Parmę 79:85, a następnie na własnym boisku zwyciężyli 95:92.

Zielonogórzanie do tej pory zagrali 7 meczów i odnieśli jedno zwycięstwo. Obecnie znajdują się na 11. miejscu w tabeli. Nasi rywale natomiast rozegrali tylko 5 spotkań, z czego dwa zwyciężyli i to daje im 8. lokatę.

W drużynie gospodarzy zagra nasz dobry Marcel Ponitka, który w poprzednich dwóch sezonach reprezentował barwy Enea Zastalu BC Zielona Góra. 

Mecz w Permie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (06.12) o godzinie 15:00 czasu polskiego. Spotkanie transmitowane będzie za pośrednictwem Lubuskiego Centrum Informacyjnego. 

Miejmy nadzieję, że zielonogórzanie sprawią kibicom prezent na mikołajki w postaci zwycięstwa. Zachęcamy do oglądania i wspierania naszej drużyny!

Czytaj więcej

Niespodzianka o krok

Niespodzianka o krok

Pszczółka pokonana

Pszczółka pokonana

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt