Mikołaj Witliński zawodnikiem Stelmetu Enea BC Zielona Góra.

Mikołaj Witliński zawodnikiem Stelmetu Enea BC Zielona Góra.

Redakcja, fot. basketzg.pl

Mamy nowego zawodnika! Został nim 24-letni Mikołaj Witliński, który do polskiej ligi wraca prosto z Hiszpanii, gdzie występował w barwach klubu Melilla Baloncesto.

Mikołaj ma 207 centymetrów wzrostu, może występować na pozycji silnego skrzydłowego i centra. Do tej pory w polskiej lidze reprezentował barwy klubów z Włocławka, Koszalina i Gdyni. W poprzednim sezonie w barwach Asseco Arki Gdynia zdobywał średnio 5,7 punktów i 2,8 zbiórki. Z naszym klubem podpisał kontrakt do końca sezonu. Mikołaj będzie występował z numerem 8.

- Jestem bardzo podekscytowany, że mogę dołączyć do tak mocnej ekipy jak zielonogórski Stelmet Enea BC. Jest to klub, który zawsze jest w czołówce ligi i zawsze bije się o wysokie cele. Nie mogę doczekać treningów pod okiem świetnego sztabu szkoleniowego, a także spotkania z chłopakami z drużyny - powiedział nowy zawodnik Stelmetu Enea BC Zielona Góra.

Mikołaj Witliński w przeszłości popisywał się wieloma efektownymi akcjami:


Mamy nadzieję, że równie efektownie będzie prezentował się przed zielonogórską publicznością.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt