Karnety OPEN w sprzedaży!

Karnety OPEN w sprzedaży!

Redakcja, fot. basketzg.pl

Rusza sprzedaż karnetów na sezon 2020/2021!

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów OPEN na sezon 2020/2021. Karnet będzie obowiązywał na wszystkie mecze naszej drużyny w Energa Basket Lidze oraz VTB United League rozgrywane w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego (przy zachowaniu aktualnych przepisów dotyczących publiczności w hali podczas imprez sportowych). Przygotowaliśmy dla Ciebie tekst, który może Ci pomóc w podjęciu decyzji o zakupie całorocznej wejściówki na mecze naszego zespołu.

Karnet możesz zakupić tutaj: https://abilet.pl/impreza/karnety-open-stelmet-enea-bc-zielona-gora-20202021-6698

Potrzebujemy Waszego wsparcia

Sezonowe wejściówki, które kupujecie co roku, to dla nas dowód ogromnego wsparcia. W tym sezonie potrzebujemy jeszcze go bardziej niż kiedykolwiek. Z pomocą szóstego zawodnika, jakim jesteście, gra nam się zawsze o wiele łatwiej. Nie raz głośne trybuny niosły koszykarzy Żana Tabaka do kolejnego zwycięstwa. Gorąco liczymy, że w tym roku będzie podobnie i już nie możemy doczekać się startu sezonu. Poprzez zakup karnetów dajemy Wam pierwszeństwo wejścia do hali w przypadku ograniczeń liczby widzów.

Tysiąc karnetów

W związku z niepewną i ciągle zmieniającą się sytuacją dotyczącą udziału kibiców w widowiskach sportowych do sprzedaży trafia jedynie TYSIĄC karnetów. Dzięki temu mamy pewność, że nawet przy zmianie obostrzeń i obniżeniu wypełnienia hali do 25%, wszyscy posiadacze karnetów zachowają prawo do wejścia na mecz.

Karnetowicze z zeszłego roku mogą liczyć na pierwokup – pierwszy etap sprzedaży przewiduje możliwość zakupu karnetu OPEN tylko i wyłącznie przez osoby, które w zeszłym roku miały całoroczną wejściówkę OPEN na mecze naszego zespołu. Pierwokup potrwa do siódmego sierpnia do godziny 12:00.

Jeśli po zakończeniu pierwokupu w puli pozostaną karnety, ruszy sprzedaż otwarta. Należy wspomnieć, że podczas sprzedaży otwartej zmienią się ceny karnetów – będą wyższe niż podczas pierwokupu.

Przygotowaliśmy dla Was FAQ, który może pomóc Wam rozwiać wątpliwości dotyczące zakupu karnetu OPEN na sezon 2020/2021.

- Jakie są plusy zakupu karnetu?

- Pierwszeństwo w wyborze miejsc. W tym roku zmniejszyliśmy ilość sprzedawanych karnetów do tysiąca, aby mieć pewność, że nawet zmniejszenie maksymalnej liczby uczestników wydarzenia sportowego do 25%, nie pozbawi naszych karnetowiczów możliwości obejrzenia zespołu w akcji. Karnety to wygoda i oszczędność czasu. Kupujesz swoją wejściówkę raz, później omijasz kolejki do kas i od razu wchodzisz przez bramki na swój ulubiony sektor.

- Czy jeśli miałem w zeszłym roku karnet, mogę zająć swoje stare miejsce?

- Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Możesz kupić karnet na sektor, w którym siedziałeś, jednak na swoje ulubione stare miejsce powrócisz w momencie otwarcia hali na 100% publiczności. Do tego czasu będziesz mógł zajmować dowolne - oznaczone jako dostępne do zajęcia - miejsce w swoim sektorze.

- Co w przypadku, gdy w moim sektorze zabraknie miejsc?

-  Będziesz mógł zająć miejsce w innym sektorze będącym w tej samej kategorii cenowej.

- Co z moim karnetem, jeśli liga będzie odwołana na skutek epidemii?

- Kupując karnet masz pewność, że będziesz miał wstęp na wszystkie mecze naszej drużyny z udziałem publiczności organizowane w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowym. W związku ze stanem epidemicznym oraz ewentualnymi przeszkodami w organizacji meczów niezależnymi od nas, czyli organizatora, nie gwarantujemy ilości wydarzeń, w których będziesz miał prawo wziąć udział.

- Czy jeśli nie zdążę kupić karnetu podczas pierwokupu mogę kupić go później?

- Oczywiście, jeśli tylko w puli zostaną jakiekolwiek całoroczne wejściówki. Należy również pamiętać o tym, że osoby, które skorzystają z pierwokupu mają gwarancję najniższej ceny karnetu. W sprzedaży otwartej cena będzie wyższa.

- Czy dzieci do 6. roku życia nadal mogą wejść za darmo na mecz?

- Dopóki istnieją obostrzenia, każda osoba wchodząca do hali musi mieć przypisane miejsce. Dzieci do lat 6 muszą mieć zakupiony bilet ulgowy.

Czy mogę zakupić bilet w sklepie kibica?

- Ze względów bezpieczeństwa, rekomendujemy zakup karnetów przez internet. Jeśli nie masz takiej możliwości, zachęcamy do wizyty w sklepie kibica przy Szosie Kisielińskiej 22.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt