Karnety OPEN w sprzedaży!

Karnety OPEN w sprzedaży!

Redakcja, fot. basketzg.pl

Rusza sprzedaż karnetów na sezon 2020/2021!

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów OPEN na sezon 2020/2021. Karnet będzie obowiązywał na wszystkie mecze naszej drużyny w Energa Basket Lidze oraz VTB United League rozgrywane w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego (przy zachowaniu aktualnych przepisów dotyczących publiczności w hali podczas imprez sportowych). Przygotowaliśmy dla Ciebie tekst, który może Ci pomóc w podjęciu decyzji o zakupie całorocznej wejściówki na mecze naszego zespołu.

Karnet możesz zakupić tutaj: https://abilet.pl/impreza/karnety-open-stelmet-enea-bc-zielona-gora-20202021-6698

Potrzebujemy Waszego wsparcia

Sezonowe wejściówki, które kupujecie co roku, to dla nas dowód ogromnego wsparcia. W tym sezonie potrzebujemy jeszcze go bardziej niż kiedykolwiek. Z pomocą szóstego zawodnika, jakim jesteście, gra nam się zawsze o wiele łatwiej. Nie raz głośne trybuny niosły koszykarzy Żana Tabaka do kolejnego zwycięstwa. Gorąco liczymy, że w tym roku będzie podobnie i już nie możemy doczekać się startu sezonu. Poprzez zakup karnetów dajemy Wam pierwszeństwo wejścia do hali w przypadku ograniczeń liczby widzów.

Tysiąc karnetów

W związku z niepewną i ciągle zmieniającą się sytuacją dotyczącą udziału kibiców w widowiskach sportowych do sprzedaży trafia jedynie TYSIĄC karnetów. Dzięki temu mamy pewność, że nawet przy zmianie obostrzeń i obniżeniu wypełnienia hali do 25%, wszyscy posiadacze karnetów zachowają prawo do wejścia na mecz.

Karnetowicze z zeszłego roku mogą liczyć na pierwokup – pierwszy etap sprzedaży przewiduje możliwość zakupu karnetu OPEN tylko i wyłącznie przez osoby, które w zeszłym roku miały całoroczną wejściówkę OPEN na mecze naszego zespołu. Pierwokup potrwa do siódmego sierpnia do godziny 12:00.

Jeśli po zakończeniu pierwokupu w puli pozostaną karnety, ruszy sprzedaż otwarta. Należy wspomnieć, że podczas sprzedaży otwartej zmienią się ceny karnetów – będą wyższe niż podczas pierwokupu.

Przygotowaliśmy dla Was FAQ, który może pomóc Wam rozwiać wątpliwości dotyczące zakupu karnetu OPEN na sezon 2020/2021.

- Jakie są plusy zakupu karnetu?

- Pierwszeństwo w wyborze miejsc. W tym roku zmniejszyliśmy ilość sprzedawanych karnetów do tysiąca, aby mieć pewność, że nawet zmniejszenie maksymalnej liczby uczestników wydarzenia sportowego do 25%, nie pozbawi naszych karnetowiczów możliwości obejrzenia zespołu w akcji. Karnety to wygoda i oszczędność czasu. Kupujesz swoją wejściówkę raz, później omijasz kolejki do kas i od razu wchodzisz przez bramki na swój ulubiony sektor.

- Czy jeśli miałem w zeszłym roku karnet, mogę zająć swoje stare miejsce?

- Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Możesz kupić karnet na sektor, w którym siedziałeś, jednak na swoje ulubione stare miejsce powrócisz w momencie otwarcia hali na 100% publiczności. Do tego czasu będziesz mógł zajmować dowolne - oznaczone jako dostępne do zajęcia - miejsce w swoim sektorze.

- Co w przypadku, gdy w moim sektorze zabraknie miejsc?

-  Będziesz mógł zająć miejsce w innym sektorze będącym w tej samej kategorii cenowej.

- Co z moim karnetem, jeśli liga będzie odwołana na skutek epidemii?

- Kupując karnet masz pewność, że będziesz miał wstęp na wszystkie mecze naszej drużyny z udziałem publiczności organizowane w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowym. W związku ze stanem epidemicznym oraz ewentualnymi przeszkodami w organizacji meczów niezależnymi od nas, czyli organizatora, nie gwarantujemy ilości wydarzeń, w których będziesz miał prawo wziąć udział.

- Czy jeśli nie zdążę kupić karnetu podczas pierwokupu mogę kupić go później?

- Oczywiście, jeśli tylko w puli zostaną jakiekolwiek całoroczne wejściówki. Należy również pamiętać o tym, że osoby, które skorzystają z pierwokupu mają gwarancję najniższej ceny karnetu. W sprzedaży otwartej cena będzie wyższa.

- Czy dzieci do 6. roku życia nadal mogą wejść za darmo na mecz?

- Dopóki istnieją obostrzenia, każda osoba wchodząca do hali musi mieć przypisane miejsce. Dzieci do lat 6 muszą mieć zakupiony bilet ulgowy.

Czy mogę zakupić bilet w sklepie kibica?

- Ze względów bezpieczeństwa, rekomendujemy zakup karnetów przez internet. Jeśli nie masz takiej możliwości, zachęcamy do wizyty w sklepie kibica przy Szosie Kisielińskiej 22.

Czytaj więcej

Przegrana z Lokomotivem

Przegrana z Lokomotivem

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt