Jarosław Zyskowski odchodzi z Enea Zastalu

Jarosław Zyskowski odchodzi z Enea Zastalu

Redakcja
Jarosław Zyskowski podpisał trzyletni kontrakt z zespołem Trefla Sopot. - Dziękujemy Jarkowi za grę dla naszego klubu. W Zielonej Górze będzie zawsze mile widziany - mówi Janusz Jasiński, przewodniczący rady nadzorczej Grono SSA. 

W poniedziałek Jarosław Zyskowski na Twitterze podziękował za występy w Enea Zastalu BC Zielona Góra: 
 
Przenosi się do Sopotu, gdzie nowym szkoleniowcem został Żan Tabak. 29-letni skyrzdłowy podpisał trzyletnią umowę. Obaj panowie pracowali ze sobą właśnie w Zielonej Górze. Po świetnym sezonie 2019/2022 Zyskowski znalazł zatrudnienie w zespole hiszpańskiego Reta Basket Billbao, gdzie występował razem z innym graczem naszej drużyny - Ludde Hakanssonem. 

W sezonie 2021/2022 wrócił do Enea Zastalu. "Zyzio" wystąpił w 34 meczach naszej drużyny. Aż 32 razy wychodził w pierwszej piątce. Notował średnio 12.4 punktów na wysokiej skuteczności rzutów za trzy punkty (45.5%). W głosowaniu trenerów na najlepszego polskiego zawodnika sezonu 2021/2022 był drugi. Wyprzedził go jedynie Aleksander Dziewa. 

- Dziękuję Jarkowi za grę dla naszego klubu. Życzę mu powodzenia w nowym trzyletnim projekcie. W Zielonej Górze zawsze będzie mile widziany - mówi Janusz Jasiński, przewodniczący rady nadzorczej Grono SSA.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt