Dzięki Bestio! Adam Hrycaniuk żegna się z klubem

Dzięki Bestio! Adam Hrycaniuk żegna się z klubem

Redakcja
Adam Hrycaniuk po wspaniałych sześciu latach odchodzi ze Stelmetu Enei BC Zielona Góra.

Kontrakt naszego środkowego wygasł po sezonie 2018/2019. Adam Hrycaniuk zdecydował się na powrót do Trójmiasta. Podpisał jednoroczną umowę z Arką Gdynia.

- Serdecznie dziękujemy Adamowi Hrycaniukowi za wspaniałe sześć lat w Zielonej Górze. Adam był jednym z filarów złotego okresu w naszej historii. Poznał się jako bardzo profesjonalny zawodnik w każdym calu. Życzę mu szczęścia w dalszej karierze i życiu osobistym - mówi Janusz Jasiński, przewodniczący rady nadzorczej GRONO SSA.

Bestia był jednym z ulubieńców zielonogórskiej publiczności. To nieustępliwy obrońca, który zawsze zostawiał na boisku serducho. Adam mocno pomógł w wywalczeniu trzech mistrzowskich tytułów dla naszego klubu. Do historii przejdą m.in. jego słynna trójka rzucona w meczu z Avellino czy wsad nad dwoma graczami CSKA Moskwa.

- Chciałbym podziękować klubowi Stelmet Enea BC Zielona Góra za ostatnie sześć sezonów. To były piękne lata dla zielonogórskiej koszykówki, a miasto Zielona Góra stało się moim drugim domem. Dziękuję także kibicom zespołu za okazywane nam wsparcie w dobrych, jak i złych momentach. Będzie mi was brakować! Do zobaczenia! - mówi Adam Hryacniuk.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt