Drew Gordon i Ivica Radić w Stelmecie Enea BC!

Drew Gordon i Ivica Radić w Stelmecie Enea BC!

Redakcja
Amerykanin Drew Gordon i Chortwat Ivica Radić podpisali dziś jednoroczne umowy z zespołem Stelmetu Enea BC Zielona Góra. 

Drew Gordon ma 29 lat i mierzy 206 cm. W sezonie 2017/2018 jako gracz Zenitu Sankt Petersburg został wybrany do meczu gwiazd ligi VTB. 

W 21 meczach ligi VTB Amerykanin zdobywał 11.1 punktów (aż 62.2% za dwa) i notował 6.8 zbiórek w ciągu 21 minut spędzanych na parkiecie.

Ostatni sezon spędził na zapleczu NBA w drużynie Long Island Nets. Wystąpił w 35 meczach, przebywał na boisko średnio 16 minuut, notował 7.8 punktów i 6.9 zbiórek. Drew Gordon będzie występował na pozycji środkowego, podpisał z zielonogórskim zespołem jednoroczny kontrakt. Ivica Radić ma 28 lat i mierzy 208 cm. Ostatni sezon spędził w lidze belgijskiej, w zespole Basic-Fit Brussels. Wystąpił w 36 meczach, gdzie notował średnie 7.5 punktów i notował 4.0 zbiórek (18.6 minut na boisku).Wcześniej występował w ligach węgierskiej, włoskiej czy chorwackiej. Ivica Radić może występować na pozycji środkowego i silnego skrzydłowego. Również podpisał z naszym zespołem jednoroczny kontrakt. 

Kup karnet na mecze Stelmeu Enea BC Zielona Góra w sezonie 2019/2020! 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt