Drew Gordon i Ivica Radić w Stelmecie Enea BC!

Drew Gordon i Ivica Radić w Stelmecie Enea BC!

Redakcja
Amerykanin Drew Gordon i Chortwat Ivica Radić podpisali dziś jednoroczne umowy z zespołem Stelmetu Enea BC Zielona Góra. 

Drew Gordon ma 29 lat i mierzy 206 cm. W sezonie 2017/2018 jako gracz Zenitu Sankt Petersburg został wybrany do meczu gwiazd ligi VTB. 

W 21 meczach ligi VTB Amerykanin zdobywał 11.1 punktów (aż 62.2% za dwa) i notował 6.8 zbiórek w ciągu 21 minut spędzanych na parkiecie.

Ostatni sezon spędził na zapleczu NBA w drużynie Long Island Nets. Wystąpił w 35 meczach, przebywał na boisko średnio 16 minuut, notował 7.8 punktów i 6.9 zbiórek. Drew Gordon będzie występował na pozycji środkowego, podpisał z zielonogórskim zespołem jednoroczny kontrakt. Ivica Radić ma 28 lat i mierzy 208 cm. Ostatni sezon spędził w lidze belgijskiej, w zespole Basic-Fit Brussels. Wystąpił w 36 meczach, gdzie notował średnie 7.5 punktów i notował 4.0 zbiórek (18.6 minut na boisku).Wcześniej występował w ligach węgierskiej, włoskiej czy chorwackiej. Ivica Radić może występować na pozycji środkowego i silnego skrzydłowego. Również podpisał z naszym zespołem jednoroczny kontrakt. 

Kup karnet na mecze Stelmeu Enea BC Zielona Góra w sezonie 2019/2020! 

Czytaj więcej

Pożegnanie Michała

Pożegnanie Michała

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt