Co słychać u reprezentantów?

Co słychać u reprezentantów?

Redakcja, fot. koszkadra.pl
Aż trzech zawodników Enei Zastalu BC zostało powołanych do swoich reprezentacji podczas listopadowego okienka. Jarosław Zyskowski i Andy Mazurczak biorą udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski, zaś Dragan Apić jest w składzie reprezentacji Serbii.

Reprezentacja Serbii zmierzy się z Łotwą (25.11) i Belgią (28.11). 

- Jestem szczęśliwy, że mogłem znaleźć się na zgrupowaniu reprezentacji. Reprezentowanie swojego kraju i bycie, nawet tak jak teraz, w jej szerokim składzie jest świetnym przeżyciem. To największe wyróżnienie dla sportowca. Nasz trener jest legendą i praca z nim przez te kilka dni na pewno dużo mi dała. Cieszę się, że miałem okazję spotkać się z rodziną i znajomymi, z którymi kiedyś dzieliłem parkiet - mówi Dragan Apić.

A co u zielonogórskiego duetu Zyskowski - Mazurczak w Izraelu? Reprezentacja Polski zmierzy się właśnie z Izraelem (25.11) oraz Niemcami (28.11). Dzisiejsze spotkanie z Izraelem transmitowane będzie na antenie TVP Sport - start o 18:00.

- Wszystko na zgrupowaniu jest super, przylecieliśmy w nocy do Izraela, mieliśmy jeden wieczorny trening, a w czwartek gramy. Jak warunki? Mamy super hotel i basen! Jesteśmy zdrowi, nabuzowani i liczymy, że rozegramy zacięty, ale zwycięski mecz - mówi Zyzio.

Przed publikacją tego tekstu internet obiegła informacja o tym, że Andy Mazurczak nie znalazł się w składzie meczowym na spotkanie z Izraelem, jednak zanim się to zdarzyło, Andy podzielił się swoimi wrażeniami z wyjazdu.

- Atmosfera jest super, każdy ciężko pracuje i daje z siebie wszystko, żeby reprezentować Polskę jak najlepiej. Mówię tu nie tylko o zawodnikach, ale również o sztabie szkoleniowym. Cieszymy się, że tutaj jesteśmy. Chcemy zagrać jak najlepiej zarówno jutro, jak i w niedzielę - skomentował Andy.

Czytaj więcej

Niespodzianka o krok

Niespodzianka o krok

Pszczółka pokonana

Pszczółka pokonana

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt