Cecil Williams zawodnikiem Stelmetu Enei BC!

Cecil Williams zawodnikiem Stelmetu Enei BC!

Redakcja, fot. basketzg.pl

Cecil Williams, 25-letni niski skrzydłowy ze Stanów Zjednoczonych dołącza do zielonogórskiej drużyny.

- Jestem podekscytowany tym, że dołączyłem do Stelmetu Enei BC. Słyszałem same dobre opinie o zielonogórskim klubie i jego kibicach. Wiem, że w tym roku zdobyliśmy mistrzostwo Polski i mogę obiecać, że będę pracował nad tym, żebyśmy powtórzyli ten sukces – powiedział Williams.

Dla Cecila Stelmet Enea BC jest trzecim europejskim klubem. Do tej pory reprezentował barwy francuskiego Sorgues Basket Club oraz portugalskiego Galitos Barreiro. W ostatnim sezonie zdobywał średnio 16,8 punktu, 6,7 zbiórki i 3 asysty w ciągu 34 minut spędzonych na parkiecie w każdym meczu. Zdobył również nagrodę dla najlepszego skrzydłowego portugalskiej ligi.

Witamy w Zielonej Górze, Cecil!

Na konferencji prasowej doszło również do ogłoszenia kolejnej współpracy sponsorskiej. Zielonogórska firma FAST będzie nas wspierać również w sezonie 2020/2021. Dziękujemy za zaufanie!
 

 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt