Branden Frazier rozgrywającym Enei Zastalu BC

Branden Frazier rozgrywającym Enei Zastalu BC

Redakcja, fot. basketzg.pl

Kibice mogą odetchnąć z ulgą - mamy nowego rozgrywającego. Jest nim Branden Frazier, Amerykanin urodzony w Nowym Jorku. 

Branden profesjonalną karierę rozpoczął w Holandii, gdzie reprezentował barwy Den Helder Kings. Później reprezentował barwy takich zespołów jak Kaposvari, Khimik, Avtodor Saratov, San Pablo Burgos, Telekom Baskets Bonn, Fethiye Belediyespor i AS Monaco. 

W ostatnim sezonie Frazier notował 12,1 punktu, 5,2 asysty i 2,7 zbiórki w barwach Fethiye Belediyespor, a także 8,6 punktu, 2,7 asysty i 1,3 zbiórki grając w AS Monaco, do którego przeniósł się w trakcie sezonu 2020/2021. W barwach francuskiego zespołu Frazier rzucał trójki ze skutecznością aż 41,6%. 

W przeszłości Amerykanin miał okazję grać w lidze VTB w barwach Avtodoru Saratov. W trakcie jego ostatniego sezonu w tych rozgrywkach zdobywał średnio 13,6 punktu, 3,9 asysty i 2,5 zbiórki w trakcie niecałych 25 minut spędzonych na parkiecie w każdym spotkaniu.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że w tym roku zagram w Polsce. Mam nadzieję, że pomogę klubowi w odniesieniu kolejnych sukcesów. Słyszałem bardzo dużo o kibicach i o tym, co robią w hali. Mam nadzieję, że będą mogli być z nami przez cały sezon. Nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy grać. To będzie dla mnie pierwsza w ogóle wizyta w Polsce, ale jestem pewien, że czekają mnie same znakomite doświadczenia - mówi nowy zawodnik Enei Zastalu BC Zielona Góra.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt