Boris Savović odchodzi ze Stelmetu Enei BC

Boris Savović odchodzi ze Stelmetu Enei BC

Kosma Zatorski

Boris Savović nie jest już zawodnikiem Stelmetu Enei BC Zielona Góra. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

- Dziś odbyła się Rada Nadzorcza Spółki zarządzającej Klubem. Podczas spotkania zostały między innymi podsumowane ostatnie tygodnie w wykonaniu naszej drużyny, został też przedstawiony pewien plan na przyszłość. Po wnikliwej analizie Rada podjęła decyzję o rozstaniu z Borisem Savovićem. Zostało podpisane stosowne, obustronne porozumienie z Zawodnikiem i Agencją. Dziękujemy Borisowi za ponad rok współpracy i gry dla naszego Klubu - mówi Janusz Jasiński,  przewodniczący rady nadzorczej Grono SSA. 

Dodaje, że Boris Savović dał się poznać jako profejsonalista w każdym calu. - Jak to w życiu bywa, nasze drogi się rozchodzą. Życzymy Borisowi powodzenia. Zawsze będzie mile widziany w naszym mieście, w klubie i w hali. W najbliższej przyszłości należy się spodziewać dalszych ruchów kadrowych - zapowiada Janusz Jasiński. 

- Chciałbym podziękować całej organizacji a także wszystkim fanom naszego zespołu za wspaniałe 1,5 roku, które spędziłem w Zielonej Górze. Mam nadzieję, że klub odzyska mistrzostwo Polski. Będę nadal śledził poczynania moich kolegów  - mówi Boris Savović. 

31-letni podkoszowy rozegrał 45 meczów w barwach naszej drużyny. W nowym sezonie zdobywał średnio 14.2 punktów i 5.6 zbiórek.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt