Bolesna przegrana z Khimkiami

Bolesna przegrana z Khimkiami

Kosma Zatorski, fot. Liga VTB
Khimki wygrywają z zielonogórzanami 100:80. W trakcie meczu urazów doznali Gabe DeVoe i Jarosław Mokros. 

Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 21:21. Gra gości wyglądała bardzo obiecująco. Markel Starks (8 asysty) co chwilę znajdował swoich podkoszowych w dogodnych pozycjach pod samym koszem. Stelmet Enea BC grał szybko i bez kompleksów przed znacznie bardziej utytułowanym rywalem. 

Niestety w drugiej kwarcie do głosu doszli gospodarze, nasi koszykarze stracili pewność siebie w ataku i nie mieli pomysłu, jak zdobywać punkty przeciwko obronie Khimek. 

Aleksey Shved ustanowił w tym meczu swój rekord asyst w lidze VTB - rozdał ich aż 15. Stelmet Enea BC nie miał sposobu, jak zatrzymać szalejącego pod obręczami Jordana Mickeya. Trener Igor Jovović skorzystał w tym meczu aż z 11 graczy. Żaden z naszych najważniejszych zawodników rotacji nie przebywał na parkeicie więcej niż 24 minuty. Zielonogórzanie przegrywali już 34 punktami w trzeciej kwarcie, ale udało im się zmniejszyć rozmiary porażki w czwartej odsłonie. Świetnie grał Gabe DeVoe, który odważnie atakował obręcz.

Niestety podczas próby wsadu został sfaulowany i upadl boleśnie na nadgarstek. Jego występ w środowym meczu przeciwko Anwilowi Włocławek stoi pod dużym znakiem zapytania. Podobnie jak Jarka Mokrosa, który doznał urazu kciuka i w drugiej połowie już nie pojawił się na parkiecie. Czekamy na wyniki badań obu graczy. Więcej informacji podamy wkrótce. 

Kolejne spotkanie to hit ekstraklasy, w którym zmierzymy sie z Anwilem Włocławek. Początek meczu już o godz. 17:45. Zachęcamy do kupna biletów. 

 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt