Aleksandar Zecevic w Enea Zastalu BC!

Aleksandar Zecevic w Enea Zastalu BC!

Kosma Zatorski

 

25-letni podkoszowy Aleksandar Zecevic podpisał jednoroczną umowę z Enea Zastalem BC Zielona Góra.

Aleksandar Zecevic występuje na pozycji silnego skrzydłowego oraz środkowego. Pochodzi z Nowego Sadu, gdzie w wielku sześciu lat rozpoczął swoją przygodę z koszykówką. Już w liceum wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by występować w drużynie Scotland Performance Institute, następnie grał na w barwach uczelni Florida Atlantic.

- To gracz, który może występować na pozycji numer 4 i 5. Ma dobry rzut z dystansu, a także potrafi grać tyłem do kosza. To zawodnik pełen energii, który mocno wierzy w rozwój swojej kariery. Wierzę, że świetnie wpasuje się do naszego zespołu i będzie jego ważną częscią - mówi Oliver Vidin, trener zespołu. 

Po dwóch latach gry w NCAA zdecydował się na powrót do Europy. Występował kolejno w zespołach MBK Banik Handlova (Słowacja), Sokoły Charków (Ukraina) oraz Bnei Herzeliya (Izrael), gdzie dokończył sezon i wystąpił w czterech spotkaniach. W ostatnim sezonie notował średnio 8.5 punktów oraz 2.8 zbiórki.  

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt