Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI

Aktualności Eurocup

Nasi przeciwnicy (2): Niżny Nowogród
26-07-2016 13:36
Niżny Nowogród - zespół mniej znany od Lokomotiwu Kubań Krasnodar czy Uniksu Kazań, ale nie oznacza to, że słabszy. Stelmet BC zmierzy się z Niżnym 2 listopada na wyjeździe i 7 grudnia we własnej hali.
Nasi przeciwnicy (1): AEK Ateny
15-07-2016 15:56
Ruszamy z minicyklem, w którym przedstawimy Wam rywali Stelmetu BC Zielona Góra w grupie A 7Days Eurocup. Zaczynamy od AEK Ateny, trzeciej siły ligi greckiej w ubiegłym sezonie.
08-04-2016 18:05
Wiadomość dnia, a nawet tygodnia, to nowa umowa Stelmetu BC i Euroleague Commercial Assets, która zakłada, że zielonogórzanie przez trzy kolejne sezony będą rywalizować w rozgrywkach Eurocup. - To ogromne wyróżnienie dla klubu - mówi Łukasz Koszarek, kapitan mistrzów Polski.
Stelmet BC i Eurocup razem na kolejne trzy lata!
08-04-2016 16:38
Stelmet BC przez kolejne trzy lata będzie brał udział w rozgrywkach Eurocup! W piątkowe popołudnie podpisane zostały wszystkie dokumenty pomiędzy Grono S.S.A. a Euroleague Commercial Assets.
Stelmet BC w Eurocup - Królowie Wyjazdów
24-03-2016 12:44
Królowie Wyjazdów - to określenie idealnie pasuje do Stelmetu BC, który na pięć wyjazdowych meczów w Eurocup, wygrał pięć! Przypomnijmy sobie wszystkie triumfy zielonogórzan.
Eurocup: Piękne pożegnanie Stelmetu BC z Eurocup!
23-03-2016 23:15
Na ćwierćfinale kończy Stelmet BC swoją przygodę z tegoroczną edycją Eurocup. Zielonogórzanie godnie pożegnali się z tymi rozgrywkami i w rewanżowym spotkaniu wygrali z HerbaLife Gran Canaria Las Palmas 86:83!
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód