Schedule

STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ANWIL WŁOCŁAWEK
ANWIL WŁOCŁAWEK
26 August 2020 18:00 Kalisz
TREFL SOPOT
TREFL SOPOT
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
29 August 2020 18:00 Sopot
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ŚLĄSK WROCŁAW
ŚLĄSK WROCŁAW
5 September 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS GTK GLIWICE
GTK GLIWICE
11 September 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS KING SZCZECIN
KING SZCZECIN
21 September 2020 18:00 Zielona Góra
Zenit
Zenit
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
23 September 2020 18:00 Sankt Petersburg
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS  LEGIA WARSZAWA
LEGIA WARSZAWA
26 September 2020 18:00 Zielona Góra
Kalev
Kalev
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
27 September 2020 18:00 Tallin
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS MKS DĄBROWA GÓRNICZA
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
30 September 2020 18:00 Zielona Góra
POLSKI CUKIER TORUŃ
POLSKI CUKIER TORUŃ
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
7 October 2020 18:00 Toruń
Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
11 October 2020 18:00 Nizhny Novgorod
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
14 October 2020 18:00 Bydgoszcz
PARMA
PARMA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
18 October 2020 18:00 Perm
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS  HYDROTRUCK RADOM
HYDROTRUCK RADOM
21 October 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Lokomotiv-Kuban
Lokomotiv-Kuban
25 October 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS PGE SPÓJNIA STARGARD
PGE SPÓJNIA STARGARD
27 October 2020 18:00 Zielona Góra
ANWIL WŁOCŁAWEK
ANWIL WŁOCŁAWEK
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
30 October 2020 18:00 Włocławek
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Tsmoki-Minsk
Tsmoki-Minsk
1 November 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ARKA GDYNIA
ARKA GDYNIA
4 November 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Zenit
Zenit
9 November 2020 18:00 Zielona Góra
POLPHARMA STAROGARD GD.
POLPHARMA STAROGARD GD.
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
11 November 2020 18:00 Starogard Gdański
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS UNICS
UNICS
14 November 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
21 November 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS TBV START LUBLIN
TBV START LUBLIN
3 December 2020 18:00 Zielona Góra
Enisey
Enisey
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
5 December 2020 18:00 Krasnojarsk
CSKA
CSKA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
8 December 2020 18:00 Moskwa
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS TREFL SOPOT
TREFL SOPOT
10 December 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Astana
Astana
14 December 2020 18:00 Zielona Góra
ŚLĄSK WROCŁAW
ŚLĄSK WROCŁAW
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
18 December 2020 18:00 Wrocław
Avtodor
Avtodor
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
21 December 2020 18:00 Saratov
GTK GLIWICE
GTK GLIWICE
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
23 December 2020 18:00 Gliwice
Khimki
Khimki
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
26 December 2020 18:00 Moskwa
KING SZCZECIN
KING SZCZECIN
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
29 December 2020 18:00 Szczecin
Astana
Astana
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
3 January 2021 18:00 Astana
 LEGIA WARSZAWA
LEGIA WARSZAWA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
3 January 2021 18:00 Warszawa
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
6 January 2021 18:00 Dąbrowa Górnicza
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Kalev
Kalev
9 January 2021 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS POLSKI CUKIER TORUŃ
POLSKI CUKIER TORUŃ
13 January 2021 18:00 Zielona Góra
Tsmoki-Minsk
Tsmoki-Minsk
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
17 January 2021 18:00 Mińsk
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
20 January 2021 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Avtodor
Avtodor
23 January 2021 18:00 Zielona Góra
 HYDROTRUCK RADOM
HYDROTRUCK RADOM
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
27 January 2021 18:00 Radom
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS CSKA
CSKA
1 Febryary 2021 18:00 Zielona Góra
PGE SPÓJNIA STARGARD
PGE SPÓJNIA STARGARD
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
4 Febryary 2021 18:00 Stargard
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
7 Febryary 2021 18:00 Zielona Góra
Lokomotiv-Kuban
Lokomotiv-Kuban
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
11 Febryary 2021 18:00 Kubań
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ANWIL WŁOCŁAWEK
ANWIL WŁOCŁAWEK
25 Febryary 2021 18:00 Zielona Góra
UNICS
UNICS
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
28 Febryary 2021 18:00 Kazań
ARKA GDYNIA
ARKA GDYNIA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
3 March 2021 18:00 Gdynia
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Enisey
Enisey
8 March 2021 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS POLPHARMA STAROGARD GD.
POLPHARMA STAROGARD GD.
10 March 2021 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS PARMA
PARMA
15 March 2021 18:00 Zielona Góra
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
17 March 2021 18:00 Ostrów Wlkp.
TBV START LUBLIN
TBV START LUBLIN
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
20 March 2021 18:00 Lublin
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Khimki
Khimki
22 March 2021 18:00 Zielona Góra
TREFL SOPOT
TREFL SOPOT
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
29 August 2020 18:00 Sopot
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ŚLĄSK WROCŁAW
ŚLĄSK WROCŁAW
5 September 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS GTK GLIWICE
GTK GLIWICE
11 September 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS KING SZCZECIN
KING SZCZECIN
21 September 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS  LEGIA WARSZAWA
LEGIA WARSZAWA
26 September 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS MKS DĄBROWA GÓRNICZA
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
30 September 2020 18:00 Zielona Góra
POLSKI CUKIER TORUŃ
POLSKI CUKIER TORUŃ
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
7 October 2020 18:00 Toruń
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
14 October 2020 18:00 Bydgoszcz
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS  HYDROTRUCK RADOM
HYDROTRUCK RADOM
21 October 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS PGE SPÓJNIA STARGARD
PGE SPÓJNIA STARGARD
27 October 2020 18:00 Zielona Góra
ANWIL WŁOCŁAWEK
ANWIL WŁOCŁAWEK
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
30 October 2020 18:00 Włocławek
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ARKA GDYNIA
ARKA GDYNIA
4 November 2020 18:00 Zielona Góra
POLPHARMA STAROGARD GD.
POLPHARMA STAROGARD GD.
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
11 November 2020 18:00 Starogard Gdański
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
21 November 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS TBV START LUBLIN
TBV START LUBLIN
3 December 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS TREFL SOPOT
TREFL SOPOT
10 December 2020 18:00 Zielona Góra
ŚLĄSK WROCŁAW
ŚLĄSK WROCŁAW
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
18 December 2020 18:00 Wrocław
GTK GLIWICE
GTK GLIWICE
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
23 December 2020 18:00 Gliwice
KING SZCZECIN
KING SZCZECIN
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
29 December 2020 18:00 Szczecin
 LEGIA WARSZAWA
LEGIA WARSZAWA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
3 January 2021 18:00 Warszawa
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
6 January 2021 18:00 Dąbrowa Górnicza
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS POLSKI CUKIER TORUŃ
POLSKI CUKIER TORUŃ
13 January 2021 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
20 January 2021 18:00 Zielona Góra
 HYDROTRUCK RADOM
HYDROTRUCK RADOM
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
27 January 2021 18:00 Radom
PGE SPÓJNIA STARGARD
PGE SPÓJNIA STARGARD
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
4 Febryary 2021 18:00 Stargard
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ANWIL WŁOCŁAWEK
ANWIL WŁOCŁAWEK
25 Febryary 2021 18:00 Zielona Góra
ARKA GDYNIA
ARKA GDYNIA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
3 March 2021 18:00 Gdynia
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS POLPHARMA STAROGARD GD.
POLPHARMA STAROGARD GD.
10 March 2021 18:00 Zielona Góra
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
17 March 2021 18:00 Ostrów Wlkp.
TBV START LUBLIN
TBV START LUBLIN
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
20 March 2021 18:00 Lublin
Zenit
Zenit
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
23 September 2020 18:00 Sankt Petersburg
Kalev
Kalev
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
27 September 2020 18:00 Tallin
Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
11 October 2020 18:00 Nizhny Novgorod
PARMA
PARMA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
18 October 2020 18:00 Perm
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Lokomotiv-Kuban
Lokomotiv-Kuban
25 October 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Tsmoki-Minsk
Tsmoki-Minsk
1 November 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Zenit
Zenit
9 November 2020 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS UNICS
UNICS
14 November 2020 18:00 Zielona Góra
Enisey
Enisey
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
5 December 2020 18:00 Krasnojarsk
CSKA
CSKA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
8 December 2020 18:00 Moskwa
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Astana
Astana
14 December 2020 18:00 Zielona Góra
Avtodor
Avtodor
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
21 December 2020 18:00 Saratov
Khimki
Khimki
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
26 December 2020 18:00 Moskwa
Astana
Astana
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
3 January 2021 18:00 Astana
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Kalev
Kalev
9 January 2021 18:00 Zielona Góra
Tsmoki-Minsk
Tsmoki-Minsk
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
17 January 2021 18:00 Mińsk
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Avtodor
Avtodor
23 January 2021 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS CSKA
CSKA
1 Febryary 2021 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
7 Febryary 2021 18:00 Zielona Góra
Lokomotiv-Kuban
Lokomotiv-Kuban
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
11 Febryary 2021 18:00 Kubań
UNICS
UNICS
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
28 Febryary 2021 18:00 Kazań
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Enisey
Enisey
8 March 2021 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS PARMA
PARMA
15 March 2021 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Khimki
Khimki
22 March 2021 18:00 Zielona Góra
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ANWIL WŁOCŁAWEK
ANWIL WŁOCŁAWEK
26 August 2020 18:00 Kalisz

Partners

Contact