Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI
Aktualności
Wizyta u beniaminka. Gramy z GTK Gliwice!
17-03-2018 20:46
Stelmet Enea BC zakończył swoją przygodę w europejskich pucharach. Przed nami napięty terminarz ligowych spotkań. Na początek wizyta u nieobliczalnego beniaminka z Gliwic! 

Po srogiej porażce z AS Monaco zespół Mistrza Polski odpadł z fazy pucharowej Basketball Champions League. Mimo, że ostatni mecz kompletnie nam nie wyszedł, ten sezon to była wspaniała przygoda. Zapamiętamy na długo styczniową serię zwycięstw nad Besiktasem, jak i zwycięstwa z Nanterre, Avellino i Ostendą.

Teraz koncentrujemy się już tylko na krajowych rozgrywkach. Przed zamknięciem okienka transferowego (mimo ofert z innych ligowych zespołów), w klubie zadecydowano, że skład drużyny pozostaje bez zmian. Przed nami napięty terminarz, w którym zagramy kolejno z GTK, Legią i Asseco Gdynia. Dziś po porannym treningu wyruszyliśmy do Gliwic. 

Pierwsze spotkanie z GTK o mało nie skończyło się sensacyjną porażką. Zwycięstwo w ostatnich sekundach zapewnił nam Vladimir Dragicević. Beniaminka nie możemy lekceważyć. Każdy na grę w Mistrzem Polski motywuje się podwójnie, a już nie raz w tym sezonie mieliśmy trudności z odpowiednią motywacją na ligowe mecze - tylko w tym roku przegraliśmy z Treflem Sopot i AZS-em Koszalin natomiast w finale Pucharu Polski musieliśmy uznać wyższość Polskiego Cukru Toruń. 

Transmisja z niedzielnego spotkania rozpocznie się o godz.18 na antenie Radia Zielona Góra (komentuje Maciej Noskowicz) oraz w emocje.tv. 
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód