Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI
Aktualności
Rusza sprzedaż karnetów OPEN!
30-07-2018 12:17

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów OPEN, które upoważniają do wstępu na wszystkie mecze Energa Basket Ligi oraz lidze VTB. 

Posiadacze karnetów OPEN obejrzą wszystkie mecze Stelmetu Enei BC Zielona Góra w sezonie 2018/19, które zostaną rozegrane w hali CRS:

- runda zasadnicza Energa Basket Ligi wraz z play-offami i finałami

- runda zasadnicza ligi VTB oraz jej faza play-off (pod warunkiem awansu naszej drużyny)

Karnety są także biletem wstępu na prezentację zespołu oraz wszystkie otwarte mecze sparingowe Stelmetu Enei BC.
 

KUP KARNET OPEN
 

Ceny karnetów OPEN zaczynają się już od 253 zł za karnet ulgowy oraz 431 zł za karnet normalny. To właśnie te najniższe ceny obowiązują aż na 18 sektorach - to w sumie ponad 1500 miejsc w hali CRS.

 

Karnety OPEN pozwalają na duże oszczędności w portfelu naszego kibica. Gdyby chciał obejrzeć wszystkie spotkania Stelmetu Enei BC i na każde z nich kupować pojedynczy na to samo miejsce, to wtedy wyda dwa razy więcej niż posiadacz całorocznej wejściówki.

 

Karnety OPEN są do nabycia także w sprzedaży ratalnej. W przypadku zakupu karnetu za 431 zł, przy rozłożeniu płatności na 10 rat, zapłacimy za niego 472 zł.

 

OBLICZ RATY


Prawo pierwokupu obowiązuje do 16 sierpnia do godz. 12. 

 

CENY KARNETÓW OPEN


 

 
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód