Stelmet BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2016

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Anabo PGNiG S.A. Restauracja Flamingo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Pizza Pi Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Volvo Karlik Sekret Woziński Kulisz Drogowe Capri Bit Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów STEREX Grupa PBS PKS Zielona Góra ONE LOVE INBLU WATAHA ANATRA NOVOTIME Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA Osiedle Mazurskie
Aktualności
Kontuzja Przemysława Zamojskiego (AKTUALIZACJA)
16-03-2017 17:57
Mecz z Polpharmą Starogard Gdański bardzo pechowo zakończył się dla Przemysława Zamojskiego. Nasz rzucający obrońca doznał kontuzji i czeka go przerwa w grze.

Podczas meczu Przemek Zamojski upadł i poczuł ból w dłoni. Po zkończeniu spotkania od razu udał się do szpitala w Nowej Soli, gdzie przeszedł szczegółowe badania. Niestety, te wykazały złamanie kości śródręcza, co oznacza, że naszego gracza czeka przerwa w grze, która potrwa ok. 6 tygodni.

- W czwartek Przemek został już przyjęty do 105. Szpitala w Żarach. Przechodzi badania kwalifikacyjne do zabiegu, operacja jest zaplanowana na piątek - złamana czwarta kość śródręcza zostanie ustabilizowana śrubami. Przyspieszy to zrost i powrót do pełnej sprawności - tłumaczy Krzysztof Mirecki, fizjoterapeuta w Stelmecie BC i Centrum Medycznym Aldemed. - Po weekendzie Przemek zostanie wypisany i natychmiast rozpoczniemy rehabilitację i terapię bodźcami fizykalnymi przyspieszającymi zrost - dodaje Krzysztof.

AKTUALIZACJA - 17.03, godz. 13.30.

Przemek jest już po operacji. Wszystko przebiegło pomyślnie, pięć śrub jest na swoich miejscach. Przemek czuje się dobrze. Wypis zaplanowany jest po niedzieli, a potem - tak, jak zapowiadał Krzysztof Mirecki - rozpoczyna rehabilitację.


Przemek, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

#StayStrongZ
---
Foto © Radosław Lacelt | Zakaz kopiowania i udostępniania bez zgody autora
Menu
Następny mecz
Stelmet BC Zielona GóravsRosa Radom
04/30/2017 12.40 Hala CRS, Zielona Góra
RZG SportoweFakty.pl Biznes Lubuski Polsat NC+ poscigi.pl Canal Plus Sport