Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Lavard Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl EL-JOT eobuwie Hotel Ruben CENTRUM KOMINA CASA MIA StrongFood euro contruct AMB Software lclog franko
Aktualności
Kontuzja Przemysława Zamojskiego (AKTUALIZACJA)
16-03-2017 17:57
Mecz z Polpharmą Starogard Gdański bardzo pechowo zakończył się dla Przemysława Zamojskiego. Nasz rzucający obrońca doznał kontuzji i czeka go przerwa w grze.

Podczas meczu Przemek Zamojski upadł i poczuł ból w dłoni. Po zkończeniu spotkania od razu udał się do szpitala w Nowej Soli, gdzie przeszedł szczegółowe badania. Niestety, te wykazały złamanie kości śródręcza, co oznacza, że naszego gracza czeka przerwa w grze, która potrwa ok. 6 tygodni.

- W czwartek Przemek został już przyjęty do 105. Szpitala w Żarach. Przechodzi badania kwalifikacyjne do zabiegu, operacja jest zaplanowana na piątek - złamana czwarta kość śródręcza zostanie ustabilizowana śrubami. Przyspieszy to zrost i powrót do pełnej sprawności - tłumaczy Krzysztof Mirecki, fizjoterapeuta w Stelmecie BC i Centrum Medycznym Aldemed. - Po weekendzie Przemek zostanie wypisany i natychmiast rozpoczniemy rehabilitację i terapię bodźcami fizykalnymi przyspieszającymi zrost - dodaje Krzysztof.

AKTUALIZACJA - 17.03, godz. 13.30.

Przemek jest już po operacji. Wszystko przebiegło pomyślnie, pięć śrub jest na swoich miejscach. Przemek czuje się dobrze. Wypis zaplanowany jest po niedzieli, a potem - tak, jak zapowiadał Krzysztof Mirecki - rozpoczyna rehabilitację.


Przemek, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

#StayStrongZ
---
Foto © Radosław Lacelt | Zakaz kopiowania i udostępniania bez zgody autora
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód